28,27,25

Studia Stefania

od 11 702 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- pro nenáročné klienty s preferencí ubytování na klidném místě a v blízkosti pláže
- výhodná cena

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemná jednopatrová vilka Stefania se nachází v klidné části oblíbeného letoviska Acharavi pouhých 100 m od pláže. Dům je umístěný v hezky udržované zahradě. V nedalekém okolí se nachází spousta obchůdků, taveren nabízejících typickou řeckou kuchyni, restaurací s mezinárodní kuchyní, kaváren a barů. Městečko Acharavi uspokojí nejen milovníky nočního života a nakupování, ale také sportovně založené klienty, kteří jistě ocení širokou nabídku vodních sportů na pláži (za poplatek). Letovisko rovněž nabízí možnost zapůjčit si automobil či skútr a poznávat krásy ostrova po vlastní ose. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří preferují ubytování na klidném místě, v blízkosti pláže a zároveň i v dosahu živého letoviska.

Stravování
Bez stravy: Vlastní strava nebo v místních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace na vyžádání (7 €/den), kuchyňský kout, lednice, rychlovarná konvice, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa