Hotel Magic Blue

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+0
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel jen pro dospělé
- klidnější letovisko, v okolí obchůdky i restaurace
- hotel blízko krásné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Magic Blue 4* pouze pro dospělé osoby (od 16 let) nabízí pokoje v blízkosti pláže a hosté mohou využívat všech služeb hotelů Porto Demo 4* a Saint George Palace 4*, se kterými tvoří jeden komplex. Krásná písečná pláž oceňovaná pravidelně modrou vlajkou za čistotu je ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici ve výše uvedených hotelech recepce, restaurace, lobby bar, pool bar a bazény s lehátky a slunečníky zdarma. I přes to, že se jedná o klidnější letovisko, najdete zde obchůdky s potravinami a suvenýry, restaurace, bary i půjčovnu kol, motorek a aut. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní ubytování na klidném místě a zároveň v těsné blízkosti pláže.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech určených hotelem. Služby all inclusive probíhají v hotelích Porto Demo 4* a Saint George Palace 4*.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa