Hotel Porto Demo Boutique

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+03+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel jen pro dospělé
- doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive

Popis
Luxusní hotelový areál pouze pro dospělé osoby postavený v mírném kopci leží v klidné části oblíbeného letního letoviska Agios Georgios. Přibližně 200 m od hotelu se nachází krásná písečná pláž oceňovaná pravidelně modrou vlajkou za čistotu (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, lobby bar, pool bar, Wi-Fi připojení a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Za poplatek je možné využít fitness centrum a masáže. Hotel pořádá 2x týdně zábavní večer s živou hudbou. Centrum letoviska s restauracemi, bary a obchody se suvenýry se nachází cca 200 m od hotelu. Svou dovolenou můžete trávit i aktivně, například při některém z vodních sportů nebo s možností lodních výletů na okolní pláže. V letovisku se nachází i půjčovna kol, motorek a aut, takže se můžete vydat za krásami ostrova, jeho kouzelnými zátokami a malebným vnitrozemím. Doporučujeme i náročnějším klientům, kteří ocení kvalitní služby all inclusive.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–22.30).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, Wi-Fi, varná konvice, fén, koupelna s vanou nebo sprchou, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa