Hotel Mayor La Grotta Verde Grand Resort

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- ideální poloha hotelu pro romantické procházky a pěší výlety po okolí

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Ve svahu vybudovaný hotel, který nabízí nezapomenutelný výhled na azurově modré moře, je určen pouze dospělým osobám (od 16 let). Krásná písečná pláž je vzdálena cca 50 m a nachází se přímo před hotelem. K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma, restaurace, směnárna, minimarket, vnitřní bazén a 2 venkovní bazény. Slunečníky a lehátka jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Klienti mohou rovněž zdarma využít stolní tenis, šipky a skupinové cvičení. Za poplatek pak kulečník, spa centrum (masáže, sauna), fitness centrum nebo vodní sporty na pláži. Díky své krásné okolní přírodě se letovisko Agios Gordios hodí spíše pro romantické procházky a pěší výlety. Doporučujeme i náročným klientům.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje SUPERIOR s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, Wi-Fi, mini lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa