Hotel Marbella

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+2
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- kvalitní hotelové služby, vhodný i pro náročnější klienty

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový resort Marbella 5* je situován v klidné oblasti Agios Ioannis Peristeron mezi letovisky Benitses a Moraitika. Menší písečně-oblázková pláž s lehátky a slunečníky zdarma se nachází přímo před hotelem ve vzdálenosti cca 100 m. Hotel nabízí služby recepce, Wi‑Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, několik bazénů s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami, několik restaurací a barů, fitness centrum a pro nejmenší návštěvníky hotelu je k dispozici miniklub. Nejbližší taverny a nákupní možnosti se nachází cca 150 m od hotelu. Širší možnosti zábavy nabízí vedlejší letoviska Benitses (cca 4 km) a Moraitika (cca 3 km), kam se lze dopravit linkovým autobusem (zastávka je cca 150 m od hotelu). Hotel doporučujeme náročným klientům, kteří ocení kvalitní hotelové služby a rádi se vydají za dalšími krásami ostrova.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa