Hotel Mayor Mon Repos Palace Art Hotel

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+0
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel inspirovaný luxusem staré éry doporučujeme náročným klientům, kteří ocení specifickou architekturu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Nově zrekonstruovaný historický luxusní hotel Mayor Mon Repos Palace Art Hotel 4* (18+) je situován pouhý 1 km od jádra starého města Kerkyra a jeho poloha přímo u pláže na cípu Garitského zálivu skýtá nezapomenutelný výhled na starou Benátskou pevnost. Jeho design s vybranými starožitnostmi z 18. století z paláce Achillion ospravedlňuje jeho klasifikaci jako Art hotel. Hotel nabízí služby recepce, Wi‑Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma, restaurace a la carte podávající špičkovou gastronomii a rovněž pořádající několikrát týdně živé hudební večery, café bar a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Hlavní město ostrova patřící nepochybně k nejkrásnějším místům z celého Řecka vás bude každý večer lákat k toulkám úzkými kamennými uličkami s obchůdky. Rozhodně nesmíte také vynechat přístav s velkolepými jachtami prominentních návštěvníků a na závěr si nechat náměstí Spianada, které je místem setkávání místních obyvatel.
Hotel doporučujeme náročným klientům, kteří ocení specifickou architekturu hotelu, která přímo vyzývá k oslavě výjimečných rodinných událostí. Vítejte v nejlepším Art hotelu pouze pro dospělé, ve kterém slibujeme jedinečný zážitek inspirovaný luxusem staré éry.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bohatého bufetu.

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Luxusní dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Luxusní dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa