28,27,25

Hotel Belvedere

od 13 491 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- krásné koupání, ideální lokalita pro výlety po ostrově

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný hotel Belvedere 3* je situován na mírně vyvýšeném místě s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí. Hotel nabízí služby recepce, sejf na recepci (za poplatek), Wi‑Fi (za poplatek), výtah, lobby bar, restauraci a bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Menší oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a nádherně čistou vodou se nachází přímo pod hotelem (50 m) a je oddělena pouze pobřežní komunikací po několika schodech. Centrum letoviska Benitses s množstvím restaurací, taveren, kaváren, barů a obchůdků se suvenýry je od hotelu vzdáleno cca 3 km a můžete tam dojít pěšky nebo využít linkový autobus, jehož zastávka je přímo před hotelem. Noční život a krásné památky si můžete užít také v nedalekém hlavním městě Kerkyra, které je vzdáleno pouhých 16 km a pohodlně se do něj dopravíte linkovým autobusem. Hotel doporučujeme méně náročným klientům, kteří ocení krásné koupání a rádi se vydají za dalšími krásami ostrova.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje COMFORT s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dvě děti 2-11 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje SUPERIOR s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa