28,27,25

Hotel Livadi Nafsika

od 14 006 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- rušnější letovisko s pěkným koupáním, řeckými tavernami a nočním životem
- pouze pro dospělé (od 16 let)

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex Livadi Nafsika 3* (pouze pro dospělé od 16 let) je postavený na severovýchodním pobřeží ostrova, v živém letovisku Dassia. Přibližně 300 m od hotelu se nachází oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře s širokou nabídkou vodních sportů (lehátka a slunečníky za poplatek). Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu, lobby bar, Wi-Fi, restaurace, venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma a dětský bazén. Za nočním životem a nákupy se můžete vydat do 300 m vzdáleného centra letoviska, kde najdete nespočet restaurací, barů, kaváren a obchůdků se suvenýry. Za návštěvu určitě stojí hlavní město Kerkyra, kam Vás pohodlně dopraví linkový autobus (zastávka cca 300 m od hotelu). Prohlédnout si zde můžete Starou pevnost za nočního svitu, přístav nebo si dát večeři v některé z tradičních řeckých taveren. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pěkné koupání, rušnější letovisko a rádi poznávají další krásy ostrova.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, koupelna, fén, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa