Hotel Sunshine Corfu & Spa

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace minilednice TV/SAT sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní resort přímo na písčito-oblázkové pláži s širokým zázemím

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní hotelový komplex Sunshine Corfu & Spa 4*, který se nachází přímo na pláži, je obklopen skalnatými zátokami vhodnými pro koupání i šnorchlování. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi ve veřejných prostorách, 2 restaurace, z toho jedna à la carte – italská), 2 bary, 2 bazény a dětský bazén. Pro nejmenší návštěvníky hotelu je k dispozici dětské hřiště a mini klub. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Areálem hotelu se lze pohodlně přepravovat výtahem. Bohatý sportovní program zahrnuje aerobic, aqua aerobic, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis a fitness. Za poplatek lze využít nabídku wellness centra. Přibližně 500 m od hotelu se nachází tradiční řecká vesnička Nissaki s obchůdky a tavernami. Hotel se službami na vynikající úrovni doporučujeme náročnějším klientům vyhledávajícím klidnou dovolenou na romantickém místě.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, saláty, ovoce, zmrzlina, káva, čaj a sušenky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby časech určených hotelem.

Ubytování
Komfortní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, mini lednice, TV/SAT, sejf, fén, telefon, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, mini lednice, TV/SAT, sejf, fén, telefon, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa