Hotel Angelina

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 240 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- oblíbené letovisko s možností vyžití a krásným koupáním
- pěkné a klidnější místo ubytování

Popis
Hotel Angelina 3* se nachází ve větším rušnějším letovisku Sidari (Korfu, Řecko) jen 200 m od známé Zátoky lásky s nádhernými pískovcovými útvary a 250 m od severní pláže s pozvolným vstupem do vody. Moderní a vzdušný design dodala hotelu renovace v roce 2016. Hostům je k dispozici recepce se směnárnou, Wi-­Fi, sejf, restaurace v řeckém stylu, pool bar, bazén se slunečníky a lehátka zdarma a dětský bazén. Komu se nechce jen tak lenošit na pláži, může si vybrat ze široké nabídky vodních sportů (za poplatek) nebo si pronajmout auto a vydat se za dalšími krásami a památkami ostrova. Za nočním životem, nákupy nebo procházkou se můžete vydat do nedalekého centra letoviska s nepřebernými možnostmi zábavy. Hotel se těší z výtečné pověsti, k čemu nemalou měrou přispívá i příjemný a ochotný personál. Doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale i těm, kteří hledají ubytování s možností blízkého nočního vyžití.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze nebo plná penze v hotelové restauraci Greek Tavern. Večeře jsou formou bufetu, který zpravidla zahrnuje výběr ze 3 hlavních jídel, polévku nebo předkrm, saláty, přílohy, dezert nebo ovoce. V ceně nejsou zahrnuty nápoje.

Ubytování
Prostorná dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/dne), TV/SAT, sejf (3 €/den), kuchyňský kout s dvou plotýnkovým vařičem, lednice, varná konvice, topinkovač, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa