Hotel Dimitra Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní hotel s krásným ubytováním a vysokým standardem služeb

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex sestávající z hlavní budovy, několika vedlejších budov a bungalovů, je zasazený do okouzlující zahrady s krásnými výhledy na Egejské moře. Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a s lehátky a slunečníky zdarma se nachází přímo u komplexu. K dispozici je hlavní restaurace, à la carte restaurace s řeckými a italskými specialitami, snack bar, lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi, 3 venkovní bazény s lehátky a slunečníky zdarma, jacuzzi, 3 dětské bazény, tenis, stolní tenis, minifotbal, volejbal, basketbal, plážový volejbal, vodní pólo, boccia a fitness. Za poplatek kulečník a půjčovna kol. Hotel také pořádá animační programy, pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Ve spa centru v sousedním hotelu můžete nechat hýčkat své tělo v sauně, parní lázni, vnitřním vyhřívaném bazénu nebo při masáži (vše za poplatek). Doporučujeme návštěvu přírodních horkých sirných pramenů Thermes vzdálených 3 km od hotelu a hlavního města Kos vzdáleného 8 km od hotelu. Luxusní hotel s krásným ubytováním a s vysokým standardem služeb doporučujeme pro nejnáročnější klientelu.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, odpoledne káva, čaj, sušenky a zmrzlina, půlnoční polévka, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-01.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj v bungalovu s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře v bungalovu s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa