Hotel Evripides Village

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+03+14+0
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA ve dvoulůžkovém pokoji (platí pouze dopravu)
- 1. a 2. dítě 2-13 let a 3. osoba na přistýlkách pobyt ZDARMA v rodinném pokoji (platí pouze dopravu)
- klidné prostředí a liduprázdné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rodinně vedený hotel Evripides Village 4* se nachází v letovisku Kardamena (Kos, Řecko) jen 150 m od písečně-oblázkové pláže. Hotelový komplex se skládá z 5 budov, které jsou umístěny v krásné zahradě. Z jedné strany se Vám naskytne krásný výhled na hory, z té druhé na Egejské moře a přilehlé ostrovy. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu (za poplatek), Wi-Fi zdarma, restaurace, bar u bazénu, snack bar, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. V areálu je také minimarket, kde lze zakoupit i suvenýry. Každý týden hotel pořádá barbeque, kde budete mít možnost ochutnat tradiční řecké pokrmy. Centrum letoviska Kardamena je od hotelu vzdálené cca 2,5 km a najdete zde taverny, bary i obchody. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií, kteří chtějí strávit příjemnou a odpočinkovou dovolenou v klidném prostředí.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva, čaj, sušenky, zmrzlina (v časech určených hotelem). Neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 1 místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa