Hotel Porto Bello Beach Hotel & Aquapark

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi akvapark lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- perfektní volba pro rodiny s dětmi, zábava a dovádění v aquaparku

Popis
Hotelový komplex skládající se z několika budov je obklopen krásnou zahradou se vzrostlými palmami a leží pouhých 50 m od krásné písečné pláže. Od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a s lehátky a slunečníky zdarma je oddělený pouze pobřežní komunikací (k dispozici je podchod). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi v lobby zdarma, hlavní restaurace, řecká a italská restaurace (nutná rezervace), bary včetně plážového, který je součástí all inclusive, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, aquapark (atrakce dle výšky a věku), minimarket, pro děti je k dispozici dětský bazén, hřiště a miniklub. Hotel pořádá animační programy, zahrát si můžete tenis, volejbal, šipky, vodní polo, vyzkoušet si můžete vodní sporty (za poplatek). Nejbližší obchůdky, bary a restaurace naleznete v centru městečka Kardamena asi 3 km od hotelu, město Kos je vzdálené 35 km, k dopravě můžete využít pravidelnou autobusovou linku, zastávka autobusu leží nedaleko hotelu. Tento hotel je perfektní volbou pro rodiny s dětmi, které milují zábavu a dovádění v aquaparku.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, půlnoční lehký snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00−01.00). Součástí all inclusive je i plážový bar.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy – 1 místnost (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa