28,27,25

Studia a apartmány Kontessa

od 13 334 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 140 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.dítě 2-12 let v apartmánu na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. osoba v apartmánu na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- klidná dovolená v oblíbeném letovisku Kefalos
- menší ubytování rodinného typu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinné ubytování se studii a apartmány se nachází v malebném letovisku Kefalos jen 140 m od krásné písečně-oblázkové pláže Skala a 180 m od pláže Kamari s úžasným výhledem na moře a hory. K dispozici je Wi-Fi zdarma ve společných prostorách, ochladit se můžete v bazénu s dětským brouzdalištěm s lehátky a slunečníky zdarma a ve snack baru si vychutnat lehké občerstvení a osvěžující nápoje. V blízkém okolí najdete další výborné taverny nabízející řecké speciality i několik obchůdků a supermarket. V letovisku Kefalos jsou k vidění též pozůstatky helénského chrámu a kouzelný ostrůvek Kastri s malou kaplí Agios Nikolaos, ke kterému se dá i doplavat. Naleznete zde také menší přístav, odkud vyplouvají lodě na sopečný ostrov Nissyros s impozantním kráterem. Nedaleko se nacházejí další krásné pláže jako Paradise Beach, Camel Beach nebo Sunny Beach. Velmi dobře vybavené ubytování s atraktivní polohou u několika nádherných pláží doporučujeme všem, kteří upřednostňují klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa