28,27,25

Studia Manolis

od 12 278 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Snídaně
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- pouhých 400 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova – Agios Stefanos s pozůstatky baziliky
- tradiční řecká studia s rodinnou atmosférou

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Tradiční řecká studia Manolis 2* leží v malebném letovisku Kefalos (Řecko, Kos) obklopené krásnou zahradou. Hostům je k dispozici recepce, sejf (za poplatek), Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, snack bar u bazénu a bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Pouhých 400 m od hotelu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ostrova - písečně-oblázková pláž Agios Stefanos, která jistě zaujme všechny milovníky historie. Můžete zde totiž prozkoumat pozůstatky baziliky sv. Štěpána z 5. až 6. stol. Naskytne se vám zde také úchvatný výhled na protější ostrůvek Kastri s bílým kostelíkem. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Celý záliv Kefalosu je lemovaný tradičními tavernami, bary a obchůdky se suvenýry, nejbližší obchod a taverna se nachází asi 200 m od studií. Na samém konci zálivu naleznete menší přístav, odkud vyplouvají výletní lodě. Ubytování s tradiční řeckou atmosférou je ideální volbou pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Servírovaná kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek 5 eur/den), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa