Hotel Pantheon

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 800 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout lehátka a slunečníky u bazénu výhled na moře

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- panoramatický výhled na Kefalos
- příjemná rodinná atmosféra ubytování

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel nabízející ubytování ve studiích má unikátní polohu. Nachází se na šíji poloostrova Kefalos a nabízí úchvatný panoramatický výhled na celý záliv s hlavní dominantou – skalnatým ostrůvkem Kastri s bílým kostelíčkem Agios Nicolaos. Příjemnou procházkou se dostanete na nejbližší písečně-oblázkovou pláž Katerina s možností pronájmu lehátek a slunečníků, která leží 800 m od hotelu a naleznete zde i stejnojmennou tradiční tavernu. Od nejznámější pláže této oblasti – pláže Agios Stefanos – je oddělena ruinami baziliky sv. Štěpána. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi připojení za poplatek, restaurace, bar a bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma. Centrum letoviska Kefalos s tavernami, obchůdky i bary je vzdálené necelé 4 km. Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou je skvělým výchozím bodem k poznávání přírodních i historických krás celého ostrova.

Stravování
Snídaně: Rozšířená kontinentální snídaně.

Polopenze: Rozšířená kontinentální snídaně a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžková studia s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, Wi‑Fi (za poplatek), koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa