28,27,25

Apartmány Sevi

od 11 510 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- ideální ubytování pro klidnou a pohodovou dovolenou
- výborné taverny nabízející lahodné řecké speciality v blízkosti apartmánů

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemné apartmány s pěknou zahradou jsou umístěny v letovisku Kefalos (Řecko, Kos) jen asi 150 m od krásné písečně-oblázkové pláže lemující celou zátoku. Na pláži je možnost pronajmutí lehátek a slunečníků i využití nabídky vodních sportů (za poplatek). Hostům je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Bazén s oddělenou dětskou částí mohou hosté využívat za konzumaci v baru hned ve vedlejším hotelu Zeus. Na okraji zátoky naleznete menší přístav, odkud vyplouvají lodě na sopečný ostrov Nissyros s impozantním kráterem, který je jedním z posledních činných vulkánů v Řecku. V Kefalosu jsou k vidění též pozůstatky helénského chrámu a kouzelný ostrůvek Kastri s bazilikou, ke kterému se dá i doplavat. V okolí najdete výborné taverny nabízející lahodné řecké speciality i několik obchůdků. Nedaleko jsou také další krásné pláže jako Paradise Beach nebo Camel Beach. Místo je vhodné pro strávení klidné a pohodové dovolené.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Ubytování
Apartmány s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývací místností (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek 7 eur/den), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf (za poplatek 10 eur/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmány superior s oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a obývací místností (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek 7 eur/den), lednice, kuchyňský kout, Wi-Fi, sejf (za poplatek 10 eur/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa