Hotel Zeus

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+1
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
lednice lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- pohodová a ničím nerušená dovolená
- menší rodinný hotel

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel s příjemnou atmosférou leží 250 m od písečně-oblázkové pláže v letovisku Kefalos (Řecko, Kos). Na pláži je možnost pronájmu lehátek a slunečníků i široká nabídka vodních sportů (za poplatek). Naskytne se vám zde úchvatný výhled na protější ostrůvek Kastri s bílým kostelíkem. Nedaleká písečná pláž Agios Stefanos jistě zaujme všechny milovníky historie. Můžete zde totiž prozkoumat pozůstatky baziliky sv. Štěpána z 5. až 6. stol. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení (za poplatek), bar, snack bar, bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. V blízkosti hotelu naleznete minimarket, tradiční řecké taverny, restaurace i bary. Centrum letoviska Kefalos se nachází asi 1 km od hotelu. Původní vesničku Kefalos, odkud je nádherný výhled na celou zátoku, naleznete v kopci nad letoviskem. Ubytování je ideální volbou pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené.

Stravování
Snídaně: Servírovaná kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace (za poplatek), lednice, Wi-Fi (za poplatek), sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa