28,27,25

Hotel Aegean Blu

od 14 006 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+22+33+03+13+24+04+1
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Snídaně
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1., 2. a 3. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. a 4. dospělá osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hlavní město Kos jen 1 km od hotelu
- moderní ubytování ve studiích a apartmánech s kuchyňským koutemGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní renovovaný hotel se nachází v letovisku Lambi, klidné části hlavního města Kos, jehož centrum je vzdálené 1 km. Skládá se z hlavní a několika vedlejších budov. Písečně-oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků se nachází 100 m od hotelu. Za poplatek si můžete vyzkoušet také vodní sporty, nachází se zde centrum vodních sportů. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, restaurace, bar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Zkraťte si cestu na pláž, poznejte Lambi i hlavní město Kos na kole, půjčovnu kol naleznete v blízkosti hotelu. Nedaleká místní promenáda láká každého k nákupům či posezení. Restaurace, obchody, taverny i bary naleznete v blízkosti hotelu. V centru města a blízkém okolí doporučujeme navštívit staré město s pevností, Hippokratův platan nebo Asklepion. Ubytování v luxusních studiích a apartmánech doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit dovolenou v hezkém prostředí, a nechtějí se přitom vázat na hotelové stravování.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Kontinentální snídaně formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmán 2+2 s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Apartmán 2+3 s možností 3 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa