Hotel Aeolos Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní resort se skvělým zázemím přímo na břehu moře
- nepřelidněné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex složený z hlavní budovy a několika bungalovů je situovaný na klidném místě přímo u překrásné písečně-oblázkové pláže. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, taverna, bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby (zdarma), venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, jacuzzi, animační programy, dětské hřiště, společenská místnost, obchůdek se suvenýry, fitness, basketbal, volejbal, plážový volejbal a fotbal. Za poplatek kulečník, 2 tenisové kurty, squash, stolní tenis, minigolf, sauna, masáže, turecké lázně a půjčovna kol. Kouzelné hlavní město ostrova Kos je vzdálené jen 5 km (autobusová zastávka se nachází asi 150 m od hotelu) a nabízí nesčetné možnosti nákupů, nočního vyžití a taveren, ale také antické památky nebo známý Hippokratův platan. Jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť na ostrově Kos je Asklepión, který je od hotelu vzdálený asi 4 km a určitě stojí za návštěvu. Hotel s vynikajícím zázemím a službami doporučujeme i pro náročnější klientelu.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva, sušenky, zmrzlina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00-23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (POKOJ 2+0) v hlavní budově (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře (POKOJ 2+0 VÝHLED NA MOŘE) v hlavní budově (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře (BUNGALOV 2+0 BOČNÍ VÝHLED NA MOŘE) v bungalovu (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj superior s možností 2 přistýlek (BUNGALOV 2+2 SUPERIOR) v bungalovu (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře s možností 2 přistýlek (BUNGALOV 2+2 SUPERIOR VÝHLED NA MOŘE) v bungalovu (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let nebo 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa