Hotel Atlantis

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-5 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- vybavený kvalitní resort přímo u pláže
- v dosahu živého centra a historických památek

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Oblíbený hotelový komplex Atlantis 4* tvořený několika budovami a bungalovy je situován přímo u krásné a dlouhé písečně−oblázkové pláže v Lambi (ostrov Kos, Řecko). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi ‑Fi připojením zdarma, restaurace, bar, pool/snack bar, plážový bar (za poplatek) a minimarket. V přilehlé zahradě plné exotických rostlin a vzrostlých palem jsou umístěny dva bazény s lehátky a slunečníky zdarma (osušky za poplatek) a dětský bazén. Hotel pořádá animační programy, zahrát si můžete plážový volejbal nebo za poplatek tenis, stolní tenis a kulečník, na pláži je nabídka vodních sportů (za poplatek). Historické centrum hlavního města Kos je vzdálené jen 2 km a krom památek zde najdete bohaté nákupní možnosti i noční život. K dopravě lze využít místní autobus (zastávka je u hotelu) nebo lze do města dojít příjemnou procházkou. Díky svým kvalitním službám a pláži, která skýtá mnoho možností sportu, hotel doporučujeme klientům hledajícím aktivnější dovolenou v dosahu historického centra a zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne - pizza, sendviče, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.−15.9.), lednice, TV/SAT, Wi‑Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.−15.9.), lednice, TV/SAT, Wi‑Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek - 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (15.6.−15.9.), lednice, TV/SAT, Wi‑Fi (za poplatek), sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa