Hotel Gaia Garden

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 600 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-7 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- v blízkosti půjčovna kol, možnost cyklovýletů
- hlavní město Kos jen 1,5 km od hotelu

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší hotelový resort, který je obklopen jedinečnou subtropickou zahradou, byl postaven v Lambi, klidné části hlavního města Kos, jehož centrum je vzdálené asi 1,5 km. Skládá se z hlavní budovy a několika jednopatrových bungalovů, které jsou rozmístěny v záplavě nádherných květin a palem. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu (15 €/týden), Wi-Fi připojení zdarma, internetový koutek (za poplatek), restaurace, bar, dále pool bar, bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky se slunečníky zdarma a dětské hřiště. Příznivci aktivního odpočinku si mohou zahrát basketbal, volejbal, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, biliard (za poplatek) nebo navštívit fitness. Pěkná písečně-oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků je vzdálena od hotelu 600 m a naleznete zde také centrum vodních sportů. Zkraťte si cestu na pláž, poznejte Lambi i hlavní město Kos na kole, půjčovnu kol naleznete v blízkosti hotelu. Nedaleká místní promenáda láká každého k nákupům či posezení. Přátelská atmosféra hotelu ve spojení se skvělými službami jsou zárukou prožití krásné dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehký snack během dne, odpolední káva nebo čaj a sušenky, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00−23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi‑Fi, sejf (15 €/týden), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa