28,27,25

Hotel Atlantica Marmari Beach

od 19 382 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- dovolená v příjemném prostředí u krásné pláže
- kvalitní služby all inclusive
- bohaté vyžití pro děti včetně dětských bazénů a skluzavek


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý hotelový komplex umístěný v nádherné zahradě s mnoha atrakcemi se nachází v klidné lokalitě letoviska Marmari. Krásná písečná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vzdálená pouhých 100 m, lehátka a slunečníky jsou zdarma. Hostům je k dispozici recepce s Wi‑Fi připojením ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace, a la carte restaurace (1x za týdenní pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar, bar u bazénu i na pláži (součást all inclusive) a minimarket. V přilehlém venkovním areálu slouží k osvěžení bazény s lehátky a slunečníky zdarma, 3 dětské bazény a 2 vodní skluzavky, pro děti je v hotelu mini club a dětské hřiště. Dále si můžete vybrat z nabídky animačních programů, šipky, tenis, volejbal, minigolf, stolní tenis a fotbal, za poplatek kulečník, fitness centrum, služby wellness centra a různé vodní sporty na pláži. V centru letoviska Marmari naleznete obchůdky a restaurace, ale třeba i půjčovnu kol, skútrů a aut. Krásná pláž, pestrá kuchyně, zábavný animační program a široký výběr all inclusive služeb uspokojí letní dovolenkové touhy všech věkových kategorií.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, lehké občerstvení během dne, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa