28,27,25

Hotel Egeo Resort

od 20 150 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 20 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní servis a strava
- Ideální poloha u písečné pláže

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Moderní hotelový komplex ležící u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře s lehátky a slunečníky zdarma najdete v klidné lokalitě letoviska Marmari (pláž je oddělena pouze místní klidnou komunikací). V nádherné zahradě nabízející dostatek zákoutí k odpočinku i zábavě se nachází hlavní budova a několik dalších vedlejších budov. Hostům je k dispozici recepce s Wi‑Fi připojením ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace, 3 a la carte restaurace (v řecké a americké si lze 1x za týdenní pobyt zdarma vychutnat večeři, nutná rezervace), lobby bar, snack bar, plážový bar (součást all inclusive) a minimarket. Součástí areálu hotelu je také několik bazénů s lehátky a slunečníky zdarma, dětské bazény, přičemž jeden se skluzavkami, pro děti je k dispozici dětské hřiště a miniklub. Dále si můžete vybrat z nabídky animačních programů, tenis, plážový volejbal, stolní tenis, fotbal a fitness centrum, za poplatek různé vodní sporty na pláži a lezecké centrum. V centru letoviska Marmari naleznete obchůdky a restaurace, ale třeba i půjčovnu kol, takže se po cyklostezce můžete vydat i do hlavního města. Doporučujeme náročným klientům, kteří preferují hotelové resorty s kvalitním ubytováním, vynikající stravou a službami na vysoké úrovni.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva, čaj, zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TVSAT, Wi-Fi, sejf, fen, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TVSAT, Wi-Fi, sejf, fen, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek (místnost je oddělená posuvnými dveřmi, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TVSAT, Wi-Fi, sejf, fen, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa