28,27,25

Hotel Gaia Palace

od 17 654 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 450 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce v dvoulůžkovém pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. dítě 2-12 let na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- luxusní resort s kvalitními službami all inclusive
- doporučujeme i pro náročné klienty


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Na okraji letoviska Mastichari se rozprostírá ve stylu vesničky postavený resort Gaia Palace. Je tvořen hlavní budovou a několika dvoupatrovými bungalovy rozmístěnými v krásné zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, hlavní restaurace, lobby bar, 2 pool bary, 3 bazény, 3 dětské bazény, lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Součástí hotelu je i minimarket, kadeřnictví a spa (vše za poplatek). Dopřát si můžete také masáže (za poplatek). Hotel disponuje širokým sportovním zázemím, můžete si zahrát tenis, stolní tenis, minigolf, basketbal, volejbal, součástí hotelu je i fitness. Profesionální animátorský tým zajišťuje další sportovní aktivity, zábavu během dne i večer. Pro nejmenší je zde dětské hřiště a miniklub. Krásná písečná pláž oceněná modrou vlajkou s lehátky a slunečníky zdarma je od hotelu vzdálena 450 m. Původně rybářská vesnička Mastichari je vzdálena asi 3 km. Najdete zde několik obchodů, výborné taverny i menší přístav s pravidelným spojením s protějším ostrovem Kalymnos. Doporučujeme navštívit také historické hlavní město Kos, které je od hotelu vzdálené 18 km. K dopravě lze využít místní autobusy, zastávka leží jen 400 m od hotelu. Hotel s kvalitními službami a pestrým all inclusive programem doporučujeme všem, kteří si chtějí dopřát opravdu luxusní dovolenou.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, odpolední káva nebo čaj a sušenky, pro děti zmrzlina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00−24.00), koktejly od 18.00.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 3 přistýlek (min. obsazenost 3 osoby, max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě 2-12 let) tvoří 2 oddělené místnosti, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa