28,27,25

Hotel Kouros Palace

od 17 287 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 300 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.a 2. dítě 2-5 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kvalitní resort s bohatým zázemím a programem all inclusive
- plážový bar i restaurace součást all inclusve


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex ležící v klidném letovisku Mastichari (Řecko, Kos) je situovaný nedaleko krásné písečné pláže s lehátky a slunečníky zdarma (přístup na pláž přes místní komunikaci). Hotel se pyšní moderní architekturou zahrnující hlavní budovu a bungalovy rozeseté okolo několika bazénů v rozlehlé zahradě se záplavou květin a palem. Bohaté zázemí hotelu zahrnuje recepci, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restauraci, střešní a la carte restauraci (nárok na jednu večeři za pobyt zdarma, nutná rezervace), restauraci na pláži, kde si můžete vychutnat oběd (součást all inclusive), dále 2 bary včetně střešního, plážový bar (součást all inclusive), 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma a 2 dětské bazény. Součástí komplexu je i minimarket. Zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity nabízí tenis, plážový volejbal, basketbal, šipky, stolní tenis, fitness, dětské hřiště a bohaté animační programy pro děti a dospělé. Původně rybářská vesnička Mastichari je vzdálena 2 km a najdete zde obchody, výborné taverny i menší přístav s pravidelným spojením s protějším ostrovem Kalymnos. Hotel s bohatým zázemím a kvalitním programem all inclusive je výborným místem ke strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Tak proč si nevychutnat panoramatický západ slunce se sklenkou vína přímo z terasy v tomto hotelu?

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dopolední a odpolední snack, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00−23.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00) a restaurace (12.30-14.30).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy a čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa