28,27,25

Hotel Aegean View Aqua Resort

od 15 877 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 2000 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- hotelový komplex v klidné části letoviska
- bohaté vyžití pro děti včetně skluzavek


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Nádherný hotelový komplex tvořený hlavní budovou a 12 vedlejšími budovami se nachází na klidnějším místě v oblíbeném letovisku Psalidi, které je považováno za předměstí hlavního města. K dispozici je vstupní hala s recepcí s Wi‑Fi připojením zdarma, hlavní restaurace, taverna Istros, bar s panoramatickým výhledem, pool bar, posilovna, wellness centrum a minimarket. V rozlehlé zahradě plné exotických rostlin a vzrostlých palem je umístěno několik bazénů s vodním parkem a skluzavkami, lehátka a slunečníky na slunné terase jsou zdarma. Hotel pořádá animační programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Oblázková pláž je vzdálená 2 km, doprava autobusem je 4 x denně zdarma, nabídka vodních sportů je za poplatek. Historické centrum hlavního města Kos je vzdálené jen 2,5 km a kromě památek zde najdete bohaté nákupní možnosti i noční život. K dopravě lze využít místní autobus, zastávka je 50 m od hotelu. V případě, že se rozhodnete poznat ostrov po vlastní ose a vypůjčíte si auto, doporučujeme navštívit také nedaleké přírodní termální lázně Thermes. Hotel v krásném prostředí a s nádherným panoramatickým výhledem na moře doporučujeme všem klientům, kteří chtějí strávit klidnější dovolenou a upřednostňují pobyt v rezortu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, káva, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00−24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy nebo čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy nebo čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek – 2 místnosti (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, set na přípravu kávy nebo čaje, TV/SAT, sejf, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa