Hotel Continental Palace

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+0
Vzdálenost od pláže 50 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 2. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- městský hotel s výborným servisem
- bohaté vyžití v hlavním městě Kos

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Výborně situovaný hotel skládající se ze 2 budov naleznete v letovisku Psalidi, nedaleko hlavního města ostrova Kos (cca 1,5 km od centra). Písečně-oblázková pláž je vzdálená pouze 50 m přes místní komunikaci a nabízí možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Hotel je umístěný v zeleni a nabízí vstupní halu s recepcí, s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, restauraci, snack bar, bazén, dětský bazén, tenisový kurt, minigolf, stolní tenis a dětské hřiště. Kromě vodních sportů na pláži (za poplatek) jsou zde velmi dobré podmínky pro cykloturistiku. Podél pobřeží vede cyklostezka s pěknými výhledy, je zde také dostatek půjčoven kol. Hotel je vhodným výběrem pro klidnou dovolenou v blízkosti hlavního města s bohatou nabídkou denního i nočního vyžití. Díky přátelské atmosféře patří k nejvyhledávanějším městským hotelům s výborným servisem a množstvím doplňkových aktivit.

Stravování
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek formou palandy (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let), klimatizace (1.6.-30.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa