28,27,25

Hotel Kipriotis Maris

od 18 190 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 150 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži plážový bar

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-14 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- možnost využívání služeb v sesterských hotelech Kipriotis
- výhodná poloha v blízkosti hlavního města


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex má výbornou polohu jen 3 km od hlavního města Kos a 150 m od písečně-oblázkové pláže s lehátky a slunečníky (přístup na pláž přes místní komunikaci). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, restaurace, bar, bar na pláži (součást all inclusive, podávají se nealkoholické nápoje), bazén s lehátky a slunečníky zdarma a dětský bazén. Některé služby lze za poplatek využívat v sesterských hotelech – např. fitness v hotelu Kipriotis Panorama, wellness v hotelu Kipriotis Village nebo akvapark s 6 tobogány a dalšími atrakcemi v hotelu Kipriotis Aqualand. Sportovně založení klienti ocení tenisové kurty, stolní tenis nebo plážový volejbal (vše za depozit 5 eur). V blízkosti hotelu naleznete restaurace, bary i obchůdky se suvenýry. Za historií, nákupy i zábavou lze vyrazit do půvabného hlavního města Kos. V centru města a blízkém okolí doporučujeme navštívit staré město s pevností, Hippokratův platan nebo Asklepion. Hotel s výbornou polohou, bohatým zázemím a službami all inclusive je předurčen ke strávení pohodové dovolené.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, zmrzlina, odpolední káva, čaj a sušenky, půlnoční snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00−24.00). Součástí all inclusive je i plážový bar (10.00-18.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek - 1 větší místnost (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (15.6.-15.9.), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa