Hotel Aegean Pearl

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+0
Vzdálenost od pláže 800 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- hotel jen pro dospělé osoby v klidném prostředí a se službami all inclusive
- pobřežní cyklostezka až do hlavního města

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Cenově výhodný hotel pouze pro dospělé (nad 16 let), který prošel v roce 2019 celkovou rekonstrukcí, je obklopený udržovanou zahradou a nachází se v klidnější části letoviska Tigaki asi 800 m od písečné pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků a pouhých 400 m od centra letoviska s mnoha tavernami, bary a obchody. Do hlavního města Kos vzdáleného 10 km se můžete pohodlně dostat i na kole po pobřežní cyklostezce. K dispozici je vstupní hala s recepcí s možností pronájmu sejfu, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, bar, TV místnost, restaurace, snack bar, minimarket, bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Sportovně laděným klientům hotel nabízí za poplatek stolní tenis, biliár a půjčovnu kol. Na pláži můžete nalézt za poplatek širokou nabídku vodních sportů. Hotel se službami all inclusive v dobré cenové relaci doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v dosahu možnosti zábavy i kulturního vyžití.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-22.00)

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby starší 16 let), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa