Hotel Blue Nest

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 200 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce v pokoji 2+1 DÍTĚ pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 2. dítě 2-12 let na přistýlce v bungalovu pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- menší rodinný hotel na okraji rušnějšího letoviska
- doporučujeme zapůjčení kol, v okolí jsou cyklostezky, perfektní spojení až s hlavním městem

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel skládající se ze dvou budov se nachází 200 m od písečné pláže, při vstupu do moře jsou místy kameny. Krásná široká pláž s pozvolným vstupem a s lehátky a slunečníky k pronájmu se nachází o 100 m dál. Do centra Tigaki (Řecko, Kos) vzdáleného necelé 2 km se lze dostat cestou podél pobřeží. Přestože se ubytování nachází v klidnější části letoviska, najdete poblíž minimarket i typicky řeckou tavernu, např. tradiční tavernu Ampeli, kde připravují jídla ze svých vypěstovaných plodin. Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (za poplatek), Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma. Na toulky po okolí se můžete vydat třeba na kole, rovinatý terén a síť cyklostezek jsou jako stvořené pro tento dopravní prostředek. Doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout v klidném prostředí a strávit příjemnou dovolenou nedaleko rušnějšího letoviska.

Stravování
Snídaně: Kontinentální snídaně formou bufetu.

Polopenze: Kontinentální snídaně formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě do 12 let (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek v bungalovu (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa