Hotel Irina Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-6 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- výborná poloha přímo u pláže, klidné prostředí zároveň nedaleko rušnějšího letoviska

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší hotel obklopený krásnou zahradou s palmami se nachází přímo u písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a s lehátky a slunečníky zdarma. Hotel se nachází na začátku dlouhé zátoky Tigaki s krásnou pláží, centrum letoviska je vzdáleno 2,5 km a naleznete zde mnoho restaurací, typických řeckých taveren, kaváren, barů, nočních klubů, k dispozici jsou i nákupní možností. Město Kos je vzdáleno cca 12 km, kam lze podél pobřeží dojet na kole, nebo můžete využít pravidelné spojení místních autobusových linek. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, bazén s oddělenou dětskou částí s lehátky a slunečníky zdarma, dětské hřiště a minimarket. Přestože se ubytování nachází v klidnější části letoviska, najdete nedaleko několik obchůdků a typických řeckých taveren, např. tradiční tavernu Ampeli, kde připravují jídla ze svých vypěstovaných plodin. Na toulky po okolí se můžete vydat třeba na kole, půjčovna je součástí ubytování. Rovinatý terén a síť cyklostezek jsou jako stvořené pro tento dopravní prostředek. Doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout v klidném prostředí a strávit příjemnou dovolenou nedaleko rušnějšího letoviska.

Stravování
Snídaně: Rozšířená kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžková studia superior s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, varná konvice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové apartmány s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky pro dítě (max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa