28,27,25

Studia a apartmány Oasis

od 11 421 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Bez stravování | Snídaně
Vzdálenost od pláže 500 m
ZDARMA
lednice kuchyňský kout Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- klidné prostředí ubytování
- v dosahu rušnější centrum letoviska Tigaki s nákupními možnostmi i zábavou

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Studia a apartmány obklopené vzrostlými palmami leží na okraji letoviska Tigaki (Řecko, Kos) ve vzdálenosti 500 m od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a naleznete zde širokou nabídku vodních sportů (vše za poplatek). Hlavní město Kos je vzdálené jen 12 km a k dopravě můžete využít místní bus nebo si vypůjčit kola. Rovinatý terén a síť cyklostezek jsou jako stvořené pro tento dopravní prostředek. Centrum letoviska se nachází necelých 500 m od hotelu a naleznete zde velké množství taveren, barů i obchůdků. Hostům je k dispozici Wi-Fi zdarma, restaurace, bar, bazén s oddělenou dětskou částí a s lehátky a slunečníky zdarma a dětské hřiště. Hotel doporučujeme všem, kteří si chtějí odpočinout v klidném prostředí obklopené přírodou a strávit příjemnou dovolenou nedaleko rušnějšího letoviska s tavernami, bary i nákupními možnostmi.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo v místních tavernách.

Snídaně: Servírovaná kontinentální snídaně.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, fén (na vyžádání), koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, kuchyňský kout, fén (na vyžádání), koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa