28,27,25

Hotel Utopia Blu

od 16 790 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 1500 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži hotelový autobus na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- bohaté zázemí pro dospělé i děti
- moderní designový hotel se službami all inclusive

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
V roce 2020 kompletně renovovaný hotel Utopia Blu 4* leží na klidném místě v oblíbeném letovisku Tigaki (Řecko, Kos), které je známé svou nádhernou písečnou pláží oceněnou Modrou vlajkou a pozvolným vstupem do moře. Pro hotelové hosty je vyhrazena soukromá část na pláži s lehátky a slunečníky zdarma. K dopravě na pláž můžete zdarma využít pravidelný hotelový bus (3x denně). Hotel se skládá z hlavní budovy a několika 2-3 patrových přilehlých budov. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojení zdarma, restaurace, italská a la carte restaurace (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), středomořská a la carte restaurace pro starší 16 let (1x za pobyt zdarma), bar, pool bar, snack bar, kavárna (za poplatek), bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén se skluzavkami, dětské hřiště a miniklub. Hotel pořádá animační programy, navštívit můžete fitness nebo si zahrát tenis a volejbal. Za poplatek je poté k dispozici hotelové spa a minimarket. Letovisko Tigaki nabízí bezpočet restaurací, taveren a barů, je také vhodným výchozím místem k poznávání ostrova. Doporučujeme navštívit nedaleké hlavní město Kos, archeologické naleziště Asklepión nebo horskou vesničku Zia, proslavenou dechberoucími výhledy na zapadající slunce. Moderní hotel s kvalitním servisem doporučujeme i pro náročnější klientelu.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, večerní snack, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů (10.00-24.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje se sdíleným bazénem (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a terasa s lehátky a s přímým vstupem do bazénu.

Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek - 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi (max. obsazenost 3 dospělé osoby a dítě 2-13 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, set na přípravu kávy a čaje, fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa