Hotel Dioni

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 160 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1.a 2. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel Dioni se nachází jen 160 m od dlouhé široké písečné pláže v oblíbeném letovisku Adelianos Kampos (Řecko, Kréta). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi připojením zdarma ve veřejných prostorách hotelu, restaurace s venkovním posezením, snack bar u bazénu, kde si můžete vychutnat frappé nebo lehký salát, bazén a dětský bazén s terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). V pěší vzdálenosti od hotelu najdete několik obchodů, supermarketů, taveren a barů, půjčovnu aut, motocyklů i kol. Za návštěvu jistě stojí nedaleké město Rethymno nebo vzdálenější Plakias, Gergioupolis, Chania či soutěska Samaria. Hotel s ideální polohou pro podnikání výletů napříč tímto krásným a rozmanitým ostrovem.

Stravování
snídaně: Snídaně formou bufetu.

Ubytování
Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, set na přípravu kávy, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa