Hotel Almyrida Bay

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+1
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- kombinace hotelových služeb, jedinečného místa a rodinné atmosféry

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel se nachází v malebné vesničce Almyrida, 15 km od jednoho z nejkrásnějších měst Kréty Chania. Od písečné pláže je vzdálený 350 m. Almyrida je klidné rybářské městečko, kam jezdí relaxovat i samotní Řekové. S několika hotely, tavernami a kavárnami nabízí vesnice autentický řecký zážitek. Na první pohled vás okouzlí okolní krajina nenarušená turistickým ruchem plná olivových hájů, impozantně se tyčících hor, slunných pláží a blankytně modrého moře.
Součástí hotelu, ze kterého je nádherný výhled na celý záliv je vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu hotelu, internetový kout, hlavní bar, bar u bazénu, restaurace a velký bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži za poplatek). Dále zde najdete 2 tenisové kurty, hřiště a dětský klub.
Kréta má krásný a rozmanitý terén, přímo před hotelem vedou různé stezky, které umožní aktivním cestovatelům prozkoumat okolí pěšky. Podniknout výlety můžete i do vzdálenějších míst, jako je poloostrov Gramvousa se zátokou Balos či pláž Elafonissi s růžovým pískem. Kombinace hotelových služeb, jedinečného místa, rodinná atmosféra a vždy příjemný personál vám zaručí dovolenou, ze které vám zůstanou jen krásné vzpomínky.

Stravování
Polopenze: Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

All inclusive: Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, předkrmy a dezerty-bufet. Tradiční řecká i mezinárodní kuchyně. Neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf (2 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky, (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, sejf (2 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let nebo 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, sejf (2 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa