28,27,25

Hotel Bali Mare

od 13 430 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 400 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- cenově výhodné ubytování
- v blízkosti krásné pláže s kvalitními službami a krásným okolím

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex v pěkné zahradě je umístěný v mírném svahu nad mořem a nabízí jeden z nejúchvatnějších výhledů na zátoku Bali, která je obklopena divokou krásou krétských hor. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody s lehátky a slunečníky za poplatek je vzdálena 400 m. V Bali se nachází také několik dalších menších pláží sevřených mezi skalami, které jsou vhodné i pro potápění. V areálu naleznete vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, restauraci, pool bar a bazén se slunečníky a lehátky zdarma, pro děti je zde dětský bazén a dětské hřiště. Zahrát si můžete stolní tenis, za poplatek je kulečník a tenis nebo můžete využít nabídky vodních sporů na pláži. Centrum letoviska je vzdáleno 700 m od hotelu, kde naleznete dostatek možností k posezení a ochutnání výborných řeckých specialit v tradičních tavernách, kavárnách a k nákupu suvenýrů v místních minimarketech. Moderní hotel v blízkosti krásné ocení klienti, kteří hledají romantické prostředí s možností pěších procházek do krásné okolní přírody.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehká občerstvení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–22.30).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa