28,27,25

Hotel Bali Star Resort Boutique

od 14 870 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- klidné ubytování

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Nově zrekonstruovaný hotel umístěný ve velké udržované zahradě se vzrostlými palmami je postaven pouhých 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (odděleno místní komunikací). Mimo této pláže se v Bali nachází také několik menších pláží sevřených mezi skalami, které jsou vhodné pro potápění. V hotelu naleznete vstupní halu s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu hotelu i na pokojích, TV koutek, restauraci, a la card restaurací, bar u bazénu a bar na pláži. Odpočívat lze u bazénu se slunečníky a lehátky zdarma (na pláži za poplatek), pro děti je k dispozici hřiště a dětský bazén. Centrum Bali se nachází necelých 300 m od hotelu, a přestože se jedná o klidnější letovisko, naleznete zde dostatek možností k posezení a ochutnání výborných řeckých specialit nebo nákupu krétských suvenýrů. Jeho výborná poloha na půli cesty mezi dvěma významnými a krásnými krétskými městy Heraklion a Rethymno vybízí k pořádání výletů. Hotel ocení především klienti, kteří hledají klidnou dovolenou v blízkosti pláže.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.
Výborná krétská kuchyně z čerstvých surovin.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností jedné přistýlky v hlavní budově (max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje superior výhled moře s možností až dvou přistýlek v hlavní budově (max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa