28,27,25

Aparthotel Manos Palace

od 12 681 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- Klidná dovolená
- Cenově výhodné ubytování

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Příjemný rodinný apartmánový komplex v moderním stylu se nachází na začátku romantického letoviska Bali jen 100 m od písečné pláže s modrou vlajkou a většina studií nebo apartmánů má přímý nebo boční výhled na moře. Hosté zde mají k dispozici vstupní halu s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, bazén s oddělenou dětskou částí se sluneční terasou s lehátky a slunečníky zdarma. V nejvyšším patře (přístupném výtahem) je k dispozici střešní snack bar s jedinečným panoramatickým výhledem na zátoku, ve kterém si můžete vychutnat kromě snídaňového servisu také po celý den kávu, zmrzlinu a další pokrmy. V blízkém centru letoviska Bali naleznete obchody se suvenýry, pekařství, mini markety, klenotnictví, bary a malebný přístav. Dříve jen rybářská vesnička má molo i dnes lemované rybářskými loďkami, a tak se návštěvníci zdejších taveren mohou těšit z pestré nabídky čerstvých mořských plodů a pochutnat si na vyhlášených krétských specialitách. Aktivnější klienti mohou využít vodní sporty na pláži nebo se vypravit do dalších zátok tohoto malebného letoviska. Doporučujeme všem, kteří hledají klidnější dovolenou a ocení krásy menších písečných pláží vhodných i pro potápění.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.
Polopenze: Snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu v hotelu Nostos Beach 4*.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa