28,27,25

Aparthotel Stone Village

od 15 790 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze
Vzdálenost od pláže 700 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-12 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- luxusní ubytování až pro 6 osob


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Luxusní komplex ve stylu tradiční řecké vesnice s dřevěnými a kamennými dekoracemi je umístěný v jedné z nejzelenějších oblastí ostrova a nabízí úžasný výhled na zátoku Bali, která je obklopena divokou krásou pohoří Talaia. Od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody je vzdálen cca 700 m, nachází se zde také několik dalších menších pláží sevřených mezi skalami, které jsou vhodné i pro potápění. V areálu krásné zahrady s vlastními bio produkty se nachází soukromé apartmány vyrobené ze starého přírodního kamene, recepce s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu, sejf (zdarma), restaurace, 3 bazény s lehátky a slunečníky zdarma a bar s nabídkou osvěžujících nápojů a občerstvení. V centru letoviska naleznete dostatek možností k posezení a ochutnání výborných řeckých specialit v tradičních tavernách, kavárnách a k nákupu suvenýrů. Komfortní ubytování s kvalitními službami ocení i náročnější klienti, kteří hledají romantické prostředí s možností pěších procházek do krásné okolní přírody.

Stravování
Polopenze: Snídaně formou kontinentálního bufetu a večeře formou bufetu, pokrmy tradiční krétské kuchyně připravované z vlastních bio produktů

Ubytování
Dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány s možností až 2 přistýlek (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, TV/SAT, Wi-Fi, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa