28,27,25

Studia Musela

od 14 198 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Snídaně
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi sejf lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- klidné ubytování


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Kompletně zrenovovaná studia se nachází v klidné části letoviska Episkopi přímo u přírodní široké písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře táhnoucí se až k letovisku Georgioupolis. K vybavení patří recepce s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. V docházkové vzdálenosti najdete další taverny s vynikajícím řeckým jídlem, kam chodí i mnoho místních obyvatel, což vždy dokazuje kvalitu. Příjemnou procházkou se dostanete také do malé tradiční vesničky Episkopi s dalšími tavernami a mini trhy. Pokud vás již omrzí poklidný ráz dovolené, můžete se vydat do centra letoviska Georgioupolis s obchody, tavernami i bary nabízejícími rušnější noční život. Za návštěvu stojí též historické město Rethymno s půvabnými křivolakými uličkami, dřevěnými arkýři starých tureckých domů a mohutnou benátskou pevností Fortezza, postavenou nad přístavem s majákem. Bylo by škoda nepůjčit si auto a neprozkoumat západní pobřeží ostrova jako je např. poloostrov Gramvousa s benátskou pevností, zátoka Balos, pláž Elafonissi s růžovým pískem nebo soutěska Samaria. Doporučujeme klientům, kteří hledají tradiční řeckou pohostinnost, pěkné koupání, klidné místo a možnost podnikání výletů do okolí.

Stravování
Snídaně: Snídaně kontinentální, formou bufetu.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, kávovar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s bočním výhledem na moře (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, kávovar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžková studia s přímým výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, kuchyňský kout, kávovar, sejf, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa