Studia a apartmány Achlia

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 250 m
ZDARMA
klimatizace lednice kuchyňský kout TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 3.a 4. osoba na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- novinka
- klidné ubytování, vhodné pro skupiny

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Apartmánový dům, který se nachází ve zcela klidném prostředí oblasti Galini na úbočí s krásným výhledem na moře, je vystavěn v přímořském stylu se zajímavými architektonickými prvky a je vzdálený pouhých 250 m od písečně-oblázkové pláže Agia Galini a u ní stojící stejnojmenné taverny. Jeho poloha je výhodná i tím, že leží na půli cesty mezi nejjižnějším městem Evropy Ierapetra se spoustou historických památek a vyhledávaným letoviskem Makrigialos. Klientům je k dispozici recepce s Wi-Fi připojením zdarma (internetový koutek za poplatek), TV místnost, sejf, snídaňová terasa, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, kulečník a malé dětské hřiště. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klidnou dovolenou, pro skupiny rodin či přátel nebo těm, kteří chtějí objevovat krásy jihovýchodní Kréty po vlastní ose.

Stravování
Bez stravy: Vlastní nebo místních tavernách.

Ubytování
Dvoulůžková studia (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Apartmány (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa