28,27,25

Hotel Fereniki Holiday Resort

od 15 490 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 100 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- výhodná cena
- možnost výletů do přírody

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozlehlý hotelový komplex Fereniki 3* se nachází jen 100 m od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do vody (v moři možný výskyt kamenů, doporučujeme boty do vody) v oblíbeném letovisku Georgioupolis. Jednoduchý hotel se skládá z hlavní budovy a přilehlých budov (některé pokoje mohou být ve vzdálenosti do 200 m od pláže). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, restaurace, 2 bary, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující nápoj a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pobyt na pláži si můžete zpříjemnit i plážovým volejbalem nebo některým z nabízených vodních sportů. V okolí hotelu se nachází několik minimarketů, barů a taveren, za většími nákupy a zábavou se můžete vydat do měst Chania nebo do 25 km vzdáleného Rethymna. Hotel ocení především klienti, kteří hledají cenově výhodnou dovolenou v atraktivní kombinaci blízkosti pláže a možnosti výletů do krásné okolní přírody.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, káva, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, sejf (10€/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s bočním výhledem na moře (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (5 €/den), lednice, TV/SAT, sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa