Hotel Mare Monte Beach

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži osušky na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA
- novinka
- ideální dovolená pro odpočinek v bezprostřední blízkosti pláže s dosahem větších měst

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotel Mare Monte Beach 4*, který v roce 2019 prošel renovací, se nachází přímo u dlouhé široké písečné pláže s pozvolným vstupem do vody u letoviska Georgioupolis (Řecko, Kréta), do kterého se pohodlně dostanete krátkou procházkou po pláži. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a Wi-Fi připojením zdarma (ve veřejných prostorách hotelu), bazén s lehátky a slunečníky zdarma (na pláži také zdarma, stejně jako osušky) a také bazén pro děti. V areálu hotelu můžete využít 3 restaurace a bar. Aktivní dovolenou nabízí tenis, stolní tenis, plážový volejbal nebo některý z nabízených vodních sportů. Pro milovníky relaxu jsou za poplatek k dispozici wellness a masáže.
V okolí hotelu se nachází několik minimarketů barů a taveren, za většími nákupy a zábavou se můžete vydat kromě již zmíněného Georgioupolis do měst Chania nebo Rethymno. Hotel je vhodný pro všechny, kteří hledají odpočinek v bezprostřední blízkosti pláže s dosahem do větších měst.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, káva, neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v časech určených hotelem.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (2 €/den), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek (1 místnost, přistýlky formu palandy, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (2 €/den), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa