28,27,25

Hotel Eri Beach & Village

od 15 734 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+22+33+03+13+24+04+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1., 2. a 3. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- 3. a 4. osoba na přistýlce v rodinném pokoji pobyt ZDARMA (platí pouze dopravu)
- rozlehlý areál s bohatou nabídkou aktivit, zábavy a sportů
- rodinná dovolená

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Rozsáhlý komplex budov hotelu Eri Beach & Village 4* leží přímo u skalnaté a písečné pláže na okraji letoviska Hersonissos (Kréta, Řecko). Nabízí vstupní halu s recepcí s Wi‑Fi připojením zdarma (internet za poplatek), společenskou místnost s TV, minimarket, restauraci se dvěma terasami, lobby bar, snack bar i plážový bar, 2 velké bazény s mořskou i sladkou vodou (z toho jeden se skluzavkami) a 2 dětské bazény také se skluzavkou. Slunečníky a lehátka jsou zde zdarma, na pláži za poplatek. Dále je k dispozici fitness, stolní tenis, volejbal, šipky, vodní pólo, za poplatek tenisové kurty, kulečník a vodní sporty. Hotel pořádá animační a sportovní programy pro děti i dospělé, jako jsou např. kvízy, taneční soutěže, bingo nebo různé turnaje. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro klienty hledající bohatý sportovní program nebo noční vyžití.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení–káva, čaj, sušenky, sendviče. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1. 7. –30. 8. zdarma, ostatní termíny 4 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (3 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky, (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (1. 7. –30. 8. zdarma, ostatní termíny 4 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, sejf (3 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace (1. 7. –30. 8. zdarma, ostatní termíny 4 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, fén, sejf (3 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje s výhledem na moře (1 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti 2-12 let), klimatizace (1. 7. –30. 8. zdarma, ostatní termíny 4 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, fén, sejf (3 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě 2-12 let), klimatizace (1. 7. –30. 8. zdarma, ostatní termíny 4 €/den), lednice, TV/SAT, telefon, fén, sejf (3 €/den), koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa