28,27,25

Hotel Mediterraneo

od 15 690 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
2+02+12+23+03+1
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 350 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi skluzavky lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- 1. a 2. dítě 2-13 let na přistýlce pobyt ZDARMA (platí pouze ubytování)
- 3. osoba na přistýlce v junior suite pobyt ZDARMA (platí pouze ubytování)
- rodinná dovolená
- široké sportovní zázemí
- bohaté vyžití


Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový areál vystavěný v mírném svahu se nachází nedaleko letoviska Hersonissos, od menší písečné pláže je vzdálený 350 m (přístup na pláž je podchodem pod pobřežní komunikací). K dispozici je vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, internetový kout za poplatek, minimarket, bankomat, TV kout, hlavní restaurace Mediterraneo s výhledem na moře a na bazén a restaurace Olive Garden, která podává lehká jídla během dne, lobby bar a 2 bary u bazénu. Ve venkovním areálu najdete 2 bazény s lehátky a slunečníky zdarma, 2 dětské bazény, mini vodní park se 2 skluzavkami a malým bazénkem s vodními hrami pro děti a hřištěm vedle bazénu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma, na pláži za poplatek. Pro sportovně založené klienty je k dispozici fitness, tenisový kurt, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, zahrát si můžete obří šachy, kulečník, stolní tenis/hokej/fotbal, video hry nebo šipky. Za poplatek wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi. Zpestřením pobytu může být i návštěva vodního parku Star Beach, vzdáleného 600 m. Hotel doporučujeme klientům, kteří ocení bohaté služby a blízkost rušného letoviska. Díky proslulé řecké pohostinnosti, zdravé krétské stravě a přátelské atmosféře zde jistě strávíte příjemnou dovolenou.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení–káva, čaj, sušenky, sendviče. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky, (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje Junior Suite (2 místnost, max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě 2-13 let), klimatizace lednice, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), sejf (10 €/týden), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa