28,27,25

Hotel Palmera Beach

od 17 741 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+13+0
Doprava Letecky
Strava Polopenze | Snídaně
Vzdálenost od pláže 30 m
ZDARMA
Hotel jen pro dospělé osoby! klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinka
- hotel pouze pro dospělé
- bohaté vyžití

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší hotel, který je pouze pro klienty starší 16 let se skládá ze dvou budov a je situován v klidnější části jinak rušného a kosmopolitního města Hersonissos. Jen místní komunikací je oddělen od užší písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi‑Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace a pobřežní restaurace Palmera s obsluhou, kde si můžete vychutnat romantickou večeři při svíčkách při západu slunce, bar a kavárna. Součástí hotelu je bazén s lehátky a slunečníky zdarma (osušky k zapůjčení za vratnou kauci). Ve wellness centru si mohou hosté dopřát masáže, vířivku a saunu, sportovně založení klienti mohou využít fitness nebo vodní sporty na pláži. 5 km od hotelu se nachází Krétský golfový klub s 18 jamkovým hřištěm, dalším zpestřením pobytu může být i vodní park Star Beach s mnoha různými atrakcemi. Nejbližší supermarkety, obchody se suvenýry, restaurace a bary naleznete v bezprostřední blízkosti hotelu. Z města Hersonissos se pohodlně dostanete k nejdůležitějším památkám ostrova, jako jsou minojské paláce Knossos a Festos, náhorní plošina Lassithi nebo malebná města Agios Nikolaos či Elounda. Příjemné prostředí, lákající k návštěvám tradičních taveren a prohlídce archeologických a historických památek, bezprostřední blízkost moře a přátelská atmosféra hotelu je vhodnou volbou pro všechny, kteří hledají oddych spojený se zábavou.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu
Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu. Řecká, středomořská i mezinárodní kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje standard (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), rychlovarná konvice, fén, koupelna, balkon.

Dvoulůžkové pokoje standard s výhledem na moře (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, telefon, sejf (za poplatek), rychlovarná konvice, fén, koupelna, balkon nebo terasa

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa