28,27,25

Hotel Pela Maria

od 14 966 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 40 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- dovolená za výhodnou cenu
- ubytování v centru dění a večerní zábavy

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Menší rodinný hotel, který nedávno prošel renovací a nově je také pouze pro dospělé osoby, se nachází pouhých 40 m od písečné pláže v živém letovisku Hersonissos. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma v celém areálu hotelu, internetový kout (za poplatek), satelitní TV, minimarket, hlavní bar a bar u bazénu s velkým výběrem vodních dýmek, značkových nápojů a originálních koktejlů, a la carte restaurace a hlavní restaurace s vnitřním i venkovním posezením. Můžete relaxovat u bazénu se slunečníky a lehátky zdarma (na pláži za poplatek) nebo si zahrát šipky či kulečník. Nejbližší vodní park Star Beach s různými atrakcemi je vzdálený 800 m od hotelu. Taverny, bary, kavárny, obchody se suvenýry a supermarkety se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotel doporučujeme klientům, kteří hledají dovolenou za přijatelnou cenu, jsou rádi v centru dění a chtějí si užít večerní zábavy.

Stravování
Snídaně: Snídaně formou bufetu.

Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu.

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–22.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje (max. obsazenost 2 dospělé osoby), klimatizace (15 €/týden), lednice, TV/SAT, sejf (3 €/den), fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa