28,27,25

Hotel Silva Beach

od 17 846 Kč
do oblíbených
Obsazení pokoje
1+02+02+12+23+03+14+0
Doprava Letecky
Strava All inclusive
Vzdálenost od pláže 0 m
ZDARMA
lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu osušky na pláž

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- novinkaGarantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Hotelový komplex v pečlivě udržované zahradě, který je postaven ve stylu tradiční krétské vesnice se nachází přímo u písečně-oblázkové pláže. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma, TV místnost, směnárna, lobby bar, bar u bazénu a plážový bar, hlavní restaurace Minoan, asijská, italská a la carte a americká restaurace. Dále zde naleznete 2 venkovní bazény (z toho 1 se slanou vodou) a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky jsou zde zdarma, na pláži za poplatek. Zahrát si můžete plážový volejbal, vodní pólo, tenis, stolní tenis, šipky, kulečník (za poplatek). Hotel pořádá animační programy, za poplatek jsou masáže a sauna. Zpestřením pobytu pro rodiny s dětmi může být i 700 m vzdálený vodní park Star Beach. Centrum letoviska s nepřeberným množstvím taveren, barů, kaváren, obchodů se suvenýry a zábavy je vzdálené jen pár kroků od hotelu.
Hotel doporučujeme klientům, kteří jsou rádi v centru dění a chtějí si užít večerních procházek a zábavy.

Stravování
All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení–káva, čaj, sušenky, sendviče. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00).

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (3 €/den), set na přípravu kávy a čaje, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Dvoulůžkové pokoje s bočním výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (3 €/den), set na přípravu čaje a kávy, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje ve vedlejší budově (2 místnosti, max. obsazenost 4 dospělé osoby), klimatizace (za poplatek), lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (3 €/den), přípravu čaje a kávy, telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa