Hotel Arion Palace

do oblíbených
momentálně nejsou dostupné termíny
Obsazení pokoje
1+02+03+0
Vzdálenost od pláže 600 m
ZDARMA
klimatizace lednice TV/SAT Wi-Fi lehátka a slunečníky u bazénu

Filtr

Cena od
Objednat

Výhody nabídky
- hotel pouze pro dospělé osoby (18+)
- klidné prostředí a kvalitní služby s přátelským personálem

Garantujeme možnost okamžitého odstoupení od smlouvy o zájezdu bez stornopoplatku a vrácení uhrazených prostředků do 14 dnů, v případě: zákazu cestování (vláda oficiálně doporučí necestovat do cílového regionu dané země z důvodů pandemie Covid-19) a uzavření českých hranic.

Popis
Na jihovýchodním pobřeží Kréty, 2 km od města Ierapetra, stojí na kopci působivý hotel Arion Palace, který připomíná romantické sídlo z minulých staletí. Celý areál tohoto hotelu, který je pouze pro osoby 18+, je zasazen do pestrobarevné, pečlivě udržované zahrady, z níž je překrásný panoramatický výhled na historickou Ierapetru i s jejím malebným přístavem. Dlouhá písečně-oblázková pláž je vzdálena 600 m a klienty na ni zdarma dopraví hotelový minibus. Komplex je vybaven vstupní halou s recepcí s Wi-Fi připojením zdarma (internet za poplatek), TV místností, směnárnou, čistírnou, obchodem se suvenýry, klenotnictvím, dále pak hlavní restaurací s velkou terasou, koktejl barem a snack barem u bazénu. K dispozici je také bazén se sladkou vodou a krytý bazén (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek). Pro milovníky sportovního vyžití je připraven tenisový kurt, stolní tenis, kulečník a fitness. Dále pak lze využít saunu, jacuzzi, masáže a koupele s párou. Příjemnou dovolenou zde stráví každý, kdo vyhledává klidné prostředí a kvalitní služby s přátelským personálem.

Stravování
All inclusive: Snídaně (7.00–10.30), obědy (12.30–14.30) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva, zmrzlina, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00–23.00). Řecká i mezinárodní kuchyně.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby), klimatizace, lednice, TV/SAT, sejf (za poplatek), telefon, fén, koupelna, balkon nebo terasa.

Pokoje Junior suite s výhledem na moře s možností 1 přistýlky (max. obsazenost 3 dospělé osoby) za příplatek, klimatizace, lednice, TV/SAT, Wi-Fi, sejf (za poplatek), telefon, fén, plážové osušky, župan, koupelna, balkon nebo terasa. Jednou za pobyt zdarma sauna a parní lázeň. Při příjezdu lahev vína, voda, košík s ovocem.

Cena zahrnuje
Leteckou přepravu tam i zpět (včetně všech letištních tax a palivových příplatků), ubytování příslušné kategorie na 4/7/10/11/14 nocí (nebo dle SOZ) s vyznačenou stravou, transfery letiště/hotel/letiště, činnost stálého delegáta.

Pojištění
Pro Vaši bezstarostnou a klidnou dovolenou Vám doporučujeme uzavření kvalitního a komplexního cestovního pojištění, které Vám poskytne širokou pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí. Pojištění Evropské pojišťovny ERV, příplatek k zájezdu v ceně 590 Kč/os., obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazu, škody na zavazadlech, odpovědnosti za škody, zrušení - storna cesty, přerušení cesty a nevyužití dovolené. Současně lze sjednat také připojištění Extra na rizika spojená s onemocněním Covid-19 za 290 Kč/os (nelze sjednat samostatně), případně Extra+ za 540 Kč/os (zahrnuje i osobní karanténu). Podrobné informace o cestovním pojištění zde.

Další informace
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737.
Váhové limity zavazadel zahrnuté v ceně zájezdu: Zavazadlo odbavované do nákladního prostoru může mít max. 23 kg. Limit pro příruční zavazadlo na palubě je 8 kg. Podrobné informace o službách letecké přepravy zde.
Pobytová taxa: Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena tzv. daň z „přenocování“. Je povinností ubytovatelů vybírat tento poplatek, a proto taxu hradí klienti v místě pobytu. Výše poplatku se řídí se oficiální kategorií ubytovacího zařízení: studia, apartmány a hotely kategorie 1* a 2* - 0,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 3* - 1,5 €/pokoj/den, hotely kategorie 4* - 3 €/pokoj/den, hotely kategorie 5* - 4 €/pokoj/den.

Mapa